Spectra GL722- Dubbelafschotlaser
De afschotlaser GL722 van Spectra is de overtreffende trap op het gebied van uiterst nauwkeurige bouwlasers. Hij combineert namelijk een uiterst hoge precisie over een lange afstand met alle moderne snufjes van de meest geavanceerde lasers van dit moment en heeft een hellingbereik van +/-10% in de X-as en -0,5 tot +25% in de Y-as.
Afschotlaser met radio-afstandsbediening
Deze afschotlaser wordt geleverd met de RC703 radio-afstandsbediening. Deze maakt het mogelijk om alle functies van deze bouwlaser tot op een afstand van maar liefst 225 meter te kunnen bedienen. Dankzij het geïntegreerde display van deze afstandsbediening kun je zelfs het afschot tot op een duizendste van een procent instellen.
De Spectra GL722 in combinatie met CR600 machineontvanger
De CR600 ontvanger is zowel als handontvanger als machineontvanger te gebruiken. De heldere leds op de ontvanger zijn goed afleesbaar, zelfs vanuit de cabine van een machine, wanneer deze met de magneet op bijvoorbeeld een graafarm is bevestigd. Met een diameterbereik van 900 meter biedt de combinatie van de Spectra GL722 en de CR600 ontvanger een uitstekende oplossing voor diverse bouw- en grondwerkzaamheden.
Gebruiksvriendelijk
De Spectra GL722 laser is zeer gebruiksvriendelijk. Met slechts enkele tiptoetsen kunt u alle belangrijke functies bedienen, wat het apparaat geschikt maakt voor zowel eenvoudige als complexe toepassingen.
Al onze meetinstrumenten worden voor verzending nagekeken en gekalibreerd in ons eigen servicecenter en worden voorzien van een kalibratiesticker. Hierdoor ontvang je altijd een correct werkend en afgesteld instrument. Zoals aangegeven staat op de sticker, adviseren wij jaarlijks een kalibratie uit te laten voeren. Gratis vervangend instrument gedurende de kalibratie- reparatie periode.
Leveringsomvang:
– Spectra GL722 laser
– Afstandsbediening RC-703
– Robuuste Koffer
Optioneel:
– Hand- / machineontvanger Spectra CR600
Specificaties:
| Bereik | : | 900 m Ø |
| Nauwkeurigheid | : | 0,25 mm op 10 m |
| Functies | : | roteren horizontaal, digitaal dubbelzijdig afschot |
| Laserklasse | : | 2, zichtbaar |
| Waterdichtheid | : | IP68 Volledig afgedicht en waterdicht |
| Toepassing | : | Bouw, infra, hoveniers |
| Accu capaciteit | : | 30 uur |
| Rotatiesnelheid | : | 300, 600, 900 omw./min |
| Toepassing | : | Bouw, infra, hoveniers |
| Garantie | : | 7 jaar, klik hier voor de voorwaarden |











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.